Sık Sorulan Sorular

Frequently Asked Questions

Lorem ipsum, or lipsum as it is sometimes known, is dummy text used in laying out print,

• Bizi (212) 211 1 632 nolu telefondan aramanız veya web sitemizdeki ‘’ YeniBirAlan ‘’ istiyorum formunu doldurarak bize e-posta yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır.

• Telefon talebiniz veya istek formunuz elimize ulaştığında Müşteri hizmetleri sorumlumuz sizi arayacak ve seçiminiz konusunda sizi bilgilendirerek yardımcı olacaktır.

Bu aşamada aklınıza gelebilecek soruların bazılarını aşağıda sizin için cevapladık.

YeniBirAlan ile depolayacağınız eşyalarınızın boyutlarını biliyorsanız, kullanılacak olan YeniBirAlan depolama ünitesi boyut ve adedine siz de karar verebilirsiniz. YeniBirAlan ünitesinin boyutuna karar veremiyorsanız, biz bir arkadaşımızı randevulu olarak evinize yollamak suretiyle karar vermenize yardımcı olabiliriz. (* Ekspertiz ziyaretimiz ilave bedel karşılığıdır)

Memnuniyetle ..

• Sizin hazırladığınız kolilerin dışında kalan veya demontaj / hassas paketleme gerektiren eşyalarınız için uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. (giysi / tabak, bardak, kitap, biblo, tekstil v.s.) özel paketleme hizmetimiz bedel karşılığı yapılmaktadır.

YeniBirAlan depolama ünitesi kullanmaya karar verdiğinizde , özel paketleme hizmeti almak istediğinizi iletmeniz yeterlidir. Paketleme hizmet bedelimiz, eleman sayısı, koli ve kullanılacak malzeme adedine göre değişkenlik göstermektedir.

Özel Depolama Alanlarımızı evinizin kileri gibi düşünün. Bu yeni alan size aittir ve aynı evinizde olması gerektiği gibi size ait özel ve eşyaların geçici olarak saklanması için kullanılmalıdır. YeniBirAlan’a koyacağınız her türlü kanuna aykırı malzeme, yanıcı ve patlayıcı radyoaktif maddeler, uyuşturucu ve benzeri her nevi madde, her türlü ateşli silah ve mühimmat, ilaç ve kimyasallar ve özel koruma ve saklama ortamı gerektiren madde ve malzemeler, antika, tarihi değeri olan eşyalar için kullanılamaz. YeniBirAlan depolama ünitelerine yerleştireceğiniz eşyalarınız için sözleşmenin yanı sıra, eşyaların dökümünü veren bir beyanname ve depolama ünitelerine hiçbir şekilde kanuna aykırı eşya ve/veya madde olmadığını taahhüt eden bir beyan imzalanacaktır.

Ünitelerinizi yerleştirirken ihtiyaç duyacağınız ve işinizi kolaylaştıracak olan çeşitli ambalaj malzemelerini uygun fiyatlarla size biz sağlıyoruz.

İhtiyacınız olan malzemeleri seçmek ve sipariş etmek için Web sitemizin fiyatlar sayfasında ‘’ambalaj malzemeleri’’ listemize bir göz atmanız ve seçmeniz yeterli olacaktır.

Ünitelerin depolama süreci boyunca, eşyalarınızdan bazılarına ihtiyaç duymanız halinde ;
Bizden 48 saat öncesinden randevu alarak ,

• Pazartesi-Cuma 09:00 -18:00 saatleri arasında depomuza gelebilir , YeniBirAlan ünitenizi ziyaret edebilir ve almak istediğiniz malzemeyi alabilirsiniz.

• İsterseniz, ÜNİTEM BANA GELSİN hizmetimizi kullanabilirsiniz. ÜNİTEM BANA GELSİN hizmeti kapsamında YeniBirAlan depolama üniteniz adresinize getirilir ve ihtiyacınız olan malzemenize ulaşmanız sağlanır. ÜNİTEM BANA GELSİN hizmeti için o gün geçerli olan çift taraflı nakliye ücreti karşılığında yapılacaktır.

Depolama ünitesine artık ihtiyaç duymadığınızda, kontratınızın sonunda Müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle bir randevu oluşturuyorsunuz. (212) 211 1 632 nolu numaramızdan bizi aramanız yeterli olacaktır. Sizin evde olacağınız bir gün saptanarak YeniBirAlan depolama üniteniz size getirilecek ve teslim edilecektir. Kontratınızı sonlandırmak ve ünitenizi boşaltmak için belirlenen randevu gün ve saatinde sözleşme ve anahtarınız ile birlikte adreste hazır bulunmanız yeterlidir.

Anahtarımı bulamıyorum. Bu durumda ne oluyor?

YeniBirAlan depolama ünitesi anahtarı, sözleşme yapılıp malzemeler yüklendiği andan itibaren sadece size teslim edilir. Ünitenin anahtarının kaybolması halinde kilit sizin onayınız ile kırılarak değiştirilir be bu işlemin bedeli size fatura edilir.

YeniBirAlan depolama ünitesi nasıl taşınacak?

YeniBirAlan depolama ünitesi kullanmaya karar verdiğinizde, eşyalarınızın yüklenmesi için üniteniz anlaşılan günde adresinize getirilir ve uzman ekibimiz tarafından malzemeleriniz YeniBirAlan depolama ünitesine yerleştirilir. Nakliye için depolama ünitesini taşıyan aracımız için düzgün bir park yeri ayarlamanız ve bize bildirmeniz gereklidir. (Trafiği yavaşlatacak, zora sokacak veya çevrede bulunan kişilere rahatsızlık verecek bir durumda araçlarımızın çalışması kabul edilemez)

Yükleme tamamlandıktan sonra üniteniz kilitlenir ve anahtarı size teslim edilir. YeniBirAlan depolama üniteniz artık ana depoya gitmeye hazırdır. (Bu hizmet için tek yön taşıma bedeli alınacaktır)

YeniBirAlan ile güvenli bir şekilde sakladığınız eşyalarınız, uluslararası standartlardaki güvenli depolarda saklanacaktır. Bize teslim edeceğiniz eşyalarınız sigorta kapsamında olacaktır. 

YeniBirAlan depolama ünitelerimin kira bedellerini ve diğer hizmetleri nasıl ödeyeceğim?

Kredi kartı ile yapılan ödemeler.

Sizin ile yaptığımız görüşmeler veya yazılı yolladığımız teklifin kabulü sonucunda , teklifimizin kabul görmesinden sonra ilk olarak bir ‘’ cayma bedeli ‘’ olan 300 TL ödemesi ( Banka havalesi ile ) yapılır.

Ünitenizin kapınıza getirilmesi ve Eşyalarınız yüklenmesi sonrasında sözleşmemiz imzalanır . Sözleşme bedeli ve tek taraflı nakliye bedeli sözleşme sahibine ait bir kredi kartı ile ekibimiz tarafından POS makinesi aracılığı ile tahsil edilir .

Diğer ödemeler tarafların anlaşmasına bağlı olarak aylık banka havalesi veya kredi kartından otomatik ödemeler aracılığı ile yapılır.

Sitemizdeki formu doldurarak eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklif formuna git

80 yıllık hizmet geleneği ile iş ve özel yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz Özel Depolama Alanları sunuyoruz.