Nasıl YeniBirAlan’nız Olur?

İhtiyacınıza göre farklı çözüm önerileri ile YBA’yu çok seveceksiniz… Size, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 3 ayrı boyutta YeniBirAlan’lar öneriyoruz.

Hergün kullanmadığınız, atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı ne yapacağınızı bilmiyorsanız çözğm bizde! Size YeniBirAlan öneriyoruz.

Eşyalarınızı YeniBirAlan'a yerleştirirken gereken karton kutudan, koli bandına, özel elbise kutusuna kadar tüm malzemeleri uygun fiyatla bizden satın alabilirsiniz. Mobilyalarınız için demontaj / montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sizlere önerdiğimiz 3 değişik boy YeniBirAlan'dan tercihimiz olan Özel Depolama Alanını evinize yolluyor ve eşyalarınızın yüklenmesine özenle yardımcı oluyoruz.

Eşyalarınız Özel Depolama Alanınıza yerleşince kapısı kilitlenip anahtarı size teslim ediliyor. YeniBirAlanınız 7/24 güvenlikli depomuzda saklanmak üzere yola çıkmaya hazır.

Uluslararası standartlarda, neme ve haşereye karşı korumalı ve güvenlikli depolarımızda saklayacağımız eşyalarınıza istediğiniz zaman randevu alarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki formu doldurarak eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklif formuna git

80 yıllık hizmet geleneği ile iş ve özel yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz Özel Depolama Alanları sunuyoruz.